خدمات نوروفیدبک جهت افزایش تمرکز و حافظه در 2 قالب زیرارائه می گردد:

پکیج طلائی افزایش تمرکز (شامل 20 جلسه نوروفیدبک به همراه 20 جلسه آموزش خصوصی تکنیکهای افزایش تمرکز و حافظه به همراه جزوات آموزشی و سایر خدمات تخصصی توسط متخصصین مغز و اعصاب مرکز)

تعرفه نهایی ثبت نام (با احتساب 50 درصد تخفیف): 380 هزار تومان

خدمات تخصصی پکیج طلائی افزایش تمرکز:

20 جلسه نوروفیدبک جهت افزایش توانایی تمرکز و بهبود کارکرد مغزی

دی وی دی آموزشی افزایش تمرکز و افزایش کارکرد مغزی (اختصاصی آلومینا)

مجموعه جزوات آموزشی افزایش تمرکز و حافظه (اختصاصی آلومینا)

کلاسهای خصوصی افزایش تمرکز به همراه جلسات نوروفیدبک

شامل 20 جلسه کلاس با عناوین آموزشی :

آنالیز وضعیت اولیه حافظه
مغز سالم
آگاهی از تغییرات فیزیولوژیک بدن و اصول تشکیل حافظه
آموزش اصول تفکر ساختارمند و خلاق
آموزش روش برنامه ریزی
آموزش دهها تکنیک منحصر به فرد برای هر حافظه
تمرین به یاد سپاری کلمات،جملات،اعداد،نامها،وقایع و…
آشنایی با اصول نقشه ذهنی
و ارائه فیلمها و نرم افزارهای حافظه
آموزش به کار بستن عملی تکنیکهای حافظه

و ویزیت متخصص مغز و اعصاب جهت ارزیابی کلی روند درمان به همراه مشاوره آموزشی

نوروفیدبک جهت افزایش تمرکز و حافظه در آمریکا و کشورهای پیشرفته قدمتی حدود 20 ساله دارد ودر حال حاضر تقریبا تمامی مراکز مهم و موثر دنیا مانند سازمان ناسا،بازیکنان تیم های فوتبال لیگ های اروپا و مدیران شرکت های بزرگ و بسیاری از موسسات آموزشی و کادر پزشکی و… از این روش جهت بهبود کارایی استفاده می کنند. از حدود 2 سال پیش نیز در ایران نوروفیدبک و بیوفیدبک جهت بسیاری از بازیکنان تیم های شطرنج و تیر اندازی و توسط بسیاری از پزشکان و متخصصین و دانشجویان و محصلین در حال استفاده روز افزون می باشد.

تا به حال حدود 110 مقاله معتبر و قابل استناد بین سالهای 85 تا 2010 میلادی در مورد نوروفیدبک در افزایش تمرکز در دنیا چاپ شده است که در حدود 80 درصد این مقالات روش نوروفیدبک در افزایش تواناییهای ذهنی،افزایش تمرکز،بهبود یادگیری و عملکرد تحصیلی،ارتقا عملکرد ورزشی و افزایش توانایی در موسیقی و افزایش خلاقیت و در نهایت افزایش میزان بهره هوشی موثر نشان داده شده است.

برای تایید این موضوع می توانید خودتان کلمه نوروفیدبک را در سایتهای اصلی علوم مغز و اعصاب دنیا جستجو کنید و نتایج مطالعات را از منابع اصلی مطالعه نمایید.

نکته مهم : نوروفیدبک در مرکز نوروفیدبک آلومینا توسط دستگاه نورفیدبک وتوسط روانشناس دوره دیده و دارای مدرک نوروفیدبک و در منحصرا در مطب انجام می شود و آنچه که در بعضی از سایت های تبلیغاتی با عنوان سی دی های نوروفیدبک و بیوفیدبک! دیده می شود هیچگونه ارتباطی به روش نوروفیدبک ندارد! و فقط سوءاستفاده از نام نوروفیدبک است!

جهت ثبت نام همه روزه از ساعت 8 الی 20 با شماره 22852784 تماس بگیرید یا فرم ثبت نام در سایت را تکمیل نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

نیمی از تعرفه دوره ها در زمان ثبت نام و بقیه پس از جلسه دهم دریافت می گردد.

پرفروش ترین دستگاه نوروفیدبک در خاورمیانه ، قیمت مناسب  ،کاربری آسان ، طراحی سبک و ایده آل ، کاربری چند جانبه و متنوع در کنار دیگر عوامل موثر باعث جذابیت این دستگاه بین متخصصان گردیده است. برخی از مشخصات دستگاه فوق عبارتند از:

  • آمپلی فایر کاملا سبک و پرتابل جهت راحتی کاربر در ابعاد متناسب
  • قابلیت استفاده به عنوان نوروفیدبک و بیوفیدبک به صورت همزمان
  • قابلیت ثبت EEG با رزولیشن بالا و کمترین میزان نویز با باند فرکانسی وسیع
  • قابلیت چک کردن امپدانس با دقت بسیار بالا جهت انجام پروژه های تحقیقاتی و حساس
  • قابلیت فیلتر کردن برق شهر با مقیاس جهانی
  • قابلیت تنظیم آستانه امواج به صورت اتوماتیک و دستی
  • نرم افزار کاملا انعطاف پذیر با قابلیت های حذف آرتیفکت به صورت اتوماتیک و دستی، export کردن اطلاعات در برنامه Excel , Matlab و … مناسب جهت انجام پروژه های تحقیقاتی
  • قابلیت ایجاد screen جدید با توجه به نیاز کاربر و تغییر در screen های قبل
  • قابلیت update کردن نرم افزار به  صورت online  و کاملا رایگان
  • دارای نرم افزار های تخصصی جهت کاربردهای مختلف از جمله:

     نرم افزار تخصصی ارگونومی (Ergonomy Suite) – نرم افزار تخصصی بیوفیدبک (Physiology Suite) و همچنین نرم افزار های جانبی جهت افزایش و تنوع در انیمیشن ها (AVI animation ،Bio Fun Suite) و همچنین نرم افزار تخصصی  Z-Score جهت مقایسه با database نرمال.

نوروفیدبک چیست؟

نوروفیدبک در واقع ترکیبی از QEEG و بیوفیدبک است. نوروفیدبک در واقع یک فرایند آموزشی است که در آن مغز خودتنظیمی را فرا می‌گیرد. در طول آموزش، فعالیت مغز توسط اداره هشیار و ناهشیار توجه كنترل مي‌شود. یادگیری هشیارانه زمانی اتفاق مي‌افتد كه فرد در مي‌یابد كه چطور سیگنال فیدبك به توجه و وضعیت ذهنی او ارتباط پیدا مي‌كند. در واقع هدف نوروفیدبك آموزش خودتنظیمی به مغز است و سعی دارد به مغز یاد دهد كه چگونه خود را تنظیم كند.

در نوروفیدبک سنسورهایی كه الكترود نامیده مي‌شوند بر روی پوست سر بیمار قرار می‌گیرند. این سنسورها فعالیت الکتریکی مغز فرد را ثبت و در قالب امواج مغزی (در اغلب موارد به شکل شبیه‌سازی شده در قالب یک بازی کامپیوتری یا فیلم ویدئویی) به او نشان مي‌دهند. در این حالت پخش فیلم یا هدایت بازی کامپیوتری بدون استفاده از دست و تنها با امواج مغزی شخص انجام می‌شود. به این شکل فرد با دیدن پیشرفت یا توقف بازی و گرفتن پاداش یا از دست دادن امتیاز و یا تغییراتی که در صدا یا پخش فیلم به وجود می‌آید، پی به شرایط مطلوب یا نامطلوب امواج مغزی خود برده و سعی می‌کند تا با هدایت بازی یا فیلم، وضعیت تولید امواج مغزی خود را اصلاح کند (مثلاً اگر قرار است فرد موج آلفای خود را کاهش دهد بازی در صورتی پیش می‌رود که موج آلفا از یک حد مشخص شده‌ای کمتر باشد).

کاربردهای درمانی نوروفیدبک

1- بیش‌فعالی/كمبود توجه (ADHD):
بیش از هر زمان دیگری، برای درمان ADHD از نوروفیدبك استفاده شده است. 85-80% کودکان مبتلا به ADHD به وسیله نوروفیدبك بهبودی كامل می‌یابند.

2- اضطراب (Anxiety):
بسیاری از متخصصان، بكارگیری نوروفیدبك به منظور درمان اضطراب را یكی از عمده‌ترین موارد و زمینه‌های استفاده از نوروفیدبك مي‌دانند. اكثر آن‌ها معتقدند اضطراب یكی از اولین مواردی بود كه به نوروفیدبك پاسخ داد. نتایج پژوهشی نشان مي‌دهد كه در حدود 90-80% از بیماران اضطرابی با این روش بهبود یافته‌اند.

3- ناتوانی یادگیری (Learning Disability)
این اختلالات در سنین دبستان شایع هستند. در درمان این اختلالات، نوروفیدبك تحول بزرگی ایجاد كرده است. در این مورد نوروفیدبك به تنهایی پاسخگوست و نیازی به درمان مكمل ندارد. معمولاً با كامل كردن یك دوره درمانی بهبودی ثابتی حاصل مي‌شود.

4- اختلالات خواب:
اولین تغییراتی كه مراجعین عموماً بعد از شروع درمان با نوروفیدبك مشاهده مي‌كنند، تغییر و تنظیم خوابشان است. بنابراین مي‌توان از نوروفیدبك در درمان اختلالات خواب نیز استفاده كرد.

5- صرع، آسیب مغزی و سكته مغزی:
در انواع صرع و در مواردی كه داروها مؤثر نبوده‌اند و بیماری بسیار مزمن و غیرقابل كنترل بوده است نوروفیدبك در درمان 70 تا 90% بیماران موفق بوده است.

6- آسیب مغزی :
نوروفیدبک سبب بهبود مشکلات ناشی از آسیب‌ و سکته مغزی می‌شود. از آن‌جمله می‌توان به بهبود در حافظه، سردرد، گیجی و حواس‌پرتی، سرگیجه، مشکلات تمرکزی، اضطراب، افسردگی، تغییرات خلقی، اختلالات خواب، تحریك‌پذیری، مشكلات ادراك بینایی و دیسلكسی اشاره کرد.

7- دردهای مزمن و سردردهای میگرنی:
درمانگران و پزشكانی كه از نوروفیدبك برای درمان دردهای مزمن و سردردهای میگرنی استفاده كرده‌اند، اعلام كردند كه وقوع و شدت حملات میگرن در اكثر موارد با استفاده از این روش كاهش مي‌یابد و حتی از بین مي‌رود.

8- افسردگی:
در مورد بیماران مبتلا به افسردگی اساسی كه هیچ درمانی برای آن‌ها كارساز نبوده، نوروفیدبك در اغلب موارد بهبوددهنده بوده است.

9- سوءمصرف مواد:
مطالعات نشان داده است كه در مقایسه با درمان‌های موجود برای ترك اعتیاد، درمان با نوروفیدبك از بسیاری از روش‌های دیگر موفق‌تر بوده است. علاوه براین، درمان با این روش وسوسه و ولع فرد را كاهش مي‌دهد و در درازمدت احتمال عود و بازگشت را پایین مي‌آورد.

مهمترین مزیت‌ درمان تكنولوژیك نسبت به دارو درمانی ، نداشتن عوارض جانبی و اثرات سوء برخی داروها می باشد.

جلسات درمان با نوروفیدبك

ابتدا شرح حالی از مراجع گرفته مي‌شود. سپس او روی صندلی راحتی مي‌نشیند. 2 الكترود به گوش‌های مراجع و یك الكترود به سر او، در جای مناسب متصل مي‌شود (بنا به تشخیص درمانگر). سپس از بیمار خواسته مي‌شود تا كاملاً آرام باشد و به صفحه كامپیوتری كه در مقابلش قرار دارد نگاه كند. درمانگر برنامه خاصی برای بیمار در نظر گرفته است كه متناسب با مشكل اوست. (این برنامه‌ها شبیه بازی كامپیوتری هستند). بیمار كار خاصی انجام نمي‌دهد بلكه مغز اوست كه همه‌ كارها را انجام مي‌دهد. پس از چندین جلسه تمرین و تكرار، مغز تكالیف را مي‌آموزد و خود را با آن‌ها تطبیق مي‌دهد. در پایان جلسه الكترودها از بیمار جدا مي‌شود و تكالیفی برای انجام در منزل به او داده مي‌شود. به منظور هرچه بهتر بودن نتایج حاصل از درمان و پایداری بیشتر اثرات درمانی، تعداد جلسات باید به حدی باشد كه درمان تكمیل شود. مدت معمول جلسات 45 دقیقه است

 

نوبت دهی